Bezpečné chodníky a vozovka

díky pravidelné zimní údržbě

Zimní údržbu a bezpečnou sjízdnost komunikací pro vás zajistíme i za nejtěžších podmínek. Používáme k tomu špičkovou techniku a nástroje. Spolehnout se však můžete hlavně na naše vyškolené pracovníky, kteří odvádějí výbornou práci. Vaše pozemky zůstanou čisté, bez sněhu a náledí. Zákonné povinnosti a odpovědnost vůči uživatelům vašich komunikací tak budete mít zcela zabezpečené.

Odklízení sněhu je v zimě velmi důležitou činností, kterou byste měli nechat na profesionálech. Své služby nabízíme na Českolipsku více než 20 let. Poradíme si jak s odklízením sněhu na soukromých pozemcích, tak na veřejných prostranstvích a komunikacích měst a obcí.

Kontakt Jiří Záruba Autodoprava Českolipsko

Firemní služby

Zklamala vás stará firma a potřebujete ji nahradit? Nabízíme služby jako jsou zemní a výkopové práce, odvoz sutí nebo černých skládek, demolice nebezpečných objektů, dovoz sutí nebo substrátů, čištění komunikací, kontejnery. My vás nezklameme. 

Soukromé služby

Stavíte, bouráte nebo provádíte rekonstrukci a hledáte firmu pro zemní práce? Chcete zlikvidovat stavební materiál, navézt štěrky, písky, substráty? Potřebujete kontejnery? Naše firma nabízí veškeré práce, které potřebujete pro vaši dokonalou stavbu, údržbu pozemku apod.

Města a obce

Zklamala vás stará firma a potřebujete ji nahradit? Nabízíme služby jako jsou zemní a výkopové práce, odvoz sutí nebo černých skládek, demolice nebezpečných objektů, dovoz sutí nebo substrátů, čištění komunikací, kontejnery, zimní údržba komunikací.

V čem se lišíme od konkurence?

Zárukou Vaší spokojenosti je souhrn hned několika faktorů, díky kterým je každá práce odvedena kvalitně, v dohodnutém termínu přesně podle Vašich požadavků.

Mohly by vás zajímat naše další služby