Specialista na zemní a výkopové práce

Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti autodopravyzemní prácevýkopové práce, zimní údržba pozemních komunikací, pronájem kontejnerůlikvidace odpadů apod. Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu a hravě si poradíme i s nakládáním sypkých materiálů. Vykopeme, upravíme a naložíme vše, a to bez vynaložení jakékoli fyzické námahy. Našim klientům šetříme náklady a flexibilně se přizpůsobujeme jejich požadavkům. Krédem společnosti je maximální spokojenost klientů s minimálními vynaloženými náklady. 

Kontakt Jiří Záruba Autodoprava Českolipsko

Firemní služby

Zklamala vás stará firma a potřebujete ji nahradit? Nabízíme služby jako jsou zemní a výkopové práce, odvoz sutí nebo černých skládek, demolice nebezpečných objektů, dovoz sutí nebo substrátů, čištění komunikací, kontejnery. My vás nezklameme. 

Soukromé služby

Stavíte, bouráte nebo provádíte rekonstrukci a hledáte firmu pro zemní práce? Chcete zlikvidovat stavební materiál, navézt štěrky, písky, substráty? Potřebujete kontejnery? Naše firma nabízí veškeré práce, které potřebujete pro vaši dokonalou stavbu, údržbu pozemku apod.

Města a obce

Zklamala vás stará firma a potřebujete ji nahradit? Nabízíme služby jako jsou zemní a výkopové práce, odvoz sutí nebo černých skládek, demolice nebezpečných objektů, dovoz sutí nebo substrátů, čištění komunikací, kontejnery, zimní údržba komunikací.

Zárukou Vaší spokojenosti je souhrn hned několika faktorů, díky kterým je každá práce odvedena kvalitně, v dohodnutém termínu přesně podle Vašich požadavků.

Mohly by vás zajímat naše další služby

O nás

Naše firma Jiří Záruba – autodoprava, zemní a výkopové práce, zimní údržba pozemních komunikací, pronájem kontejnerů, likvidace odpadů apod. Patří v současné době svou kvalitou a také rozsahem svých služeb k významným firmám na Českolipsku. Působíme na trhu 30 let, máme bohaté praktické zkušenosti v této oblasti.